Türkiye Lojistik Portalı Çalışma Şekli

İthalat İşlemleri

Çağlayan Gümrük Müşavirliği olarak müşterilerimizin ithalat süreçlerini baştan sona planlamakta, hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde eşyanızı teslim etmekteyiz.

Detaylar

İhracat İşlemleri

Çağlayan Gümrük Müşavirliği olarak müşterilerimizin ihracat süreçlerini baştan sona planlamakta, hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde eşyanın ihracatını sağlamaktayız.

Detaylar

Danışmanlık

İthalat ve ihracat planlaması dahil, dış ticarete dair her konuda sadece danışmanlık değil, aynı zamanda belgelerin alınıp gümrük süreçleriyle birlikte uygulamanızın da takip edilerek sonuçlandırılması Çağlayan Gümrük Müşavirliği bünyesindeki uzman ekip tarafından yapılmaktadır.

Detaylar

Denetim

Dış Ticaret yapan firmalarının riskli alanlarının belirlenmesi ve olası ihlallerin önüne geçilmesi amacıyla risk haritasının çıkartılması ve buna göre tedbir alınmasına yönelik önerileri kapsayan iç denetim hizmeti.

Detaylar

Sektörler

Çağlayan Gümrük Müşavirliği olarak, profesyonel kadrosu, interaktif altyapısı ve yaygın ağı ile ülkemiz ekonomisinin en güçlü ve güzide firma, kurum ve kuruluşlarına gümrük danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Detaylar